Rozkład jazdy AUTO KODEKS DOO na trasie Pirot-Niš
Lp. | Szczegóły |
---|---|
1 | Pirot - Staničenje - Zagranica - Sinjac - Čiflik - Dobrače - Niš |
2 | Pirot - Staničenje - Crvenčevo - Zagranica - Crnoklište - Sinjac - Čiflik - Dobrače - Kremenica - Bela Palanka - Crvena Reka - Dolac (selo) - Ostrovica - Sićevo - Niška Banja - Niš |